Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

oslava.

(Vašek a Milan., 25. 1. 2009 8:57)

Zdravím vás děvčata.Tak jsem se od Hanky dozvěděl,že si spolu zahrajem na střídačku na oslavě narozenin v Předláncích.Už se nemohu dočkat až vás uslyším naživo.Aparát dovezem,jen vas prosím pokud možno vemte si sebou kabely ke kytarám a alespooň dva mikrofony +stojan.jinak snad vše budem mít.Jsme odpadlíci z kapely www.vobutý.estranky.cz ,což vám asi Hanka řekla.V současné době jsme dva a najít nějaké slušnější muzikanty již není lehké.Zatím se tedy snažíme sami.Snad dáme něco společně dohromady a zahrajete si s námi.To by bylo super.Zatim se mějte pěkně a 14.2.naviděnou v Předláncích.Za naší začínající kapelu Vašek.

Poštědrovečerní poděkování

(Miloslav Ferles, 25. 12. 2008 2:34)

Je půl třetí ráno po Štědrém večeru a já se právě vrátil z předpůlnočního zpívání děvčat ve frýdlantském kostele. Pravda, trochu jsme to protáhli, trochu jsme poseděli a popovídali, rozbalili dárečky, které přinesl muzikantský Ježíšek. Bylo mi líto Janičky, která skoro bez hlasu, nastydlá a ještě nešťastně poraněná díky vánočnímu zápolení v kuchyni ani nechtěla před posluchače nastoupit. Ale nakonec nenechala ostatní ve štychu a dělala co mohla, jen aby to sváteční zpívání Proudů nebylo o nic ochuzeno. Ale já Vám chci, milá děvčata poděkovat nejen za ty náramné písničky, za to, s jakým nasazením je zpíváte, až někdy mráz běhá po zádech, jak je to Vaše zpívání pěkné. Chci poděkovat i za tu radost, s níž muziku děláte, za Vaše úsměvy a za příjemné zážitky, které svým posluchačům přinášíte. A chci Vám popřát, ať Vám tohle nasazení vydrží, ať máte spoustu témat a hudebních nápadů, ať máte nadšené obdivovatele všech věkových kategorií, ve svém soukromí pohodu a klid, na podiích četné ovace a uspokojení z toho, že se na Vás lidí těší a že Vás máme rádi. MF

Díky :-)

(Hanka-Proudy, 30. 9. 2008 21:23)

I zklamání patří k životu.Hlavu vzhůru :-) A Renča už má v práci i svůj druhý počin...Jestli nám vše vyjde tak nové cd bude úžasně pestré.Držte nám pěsti.

Seznamka

(Céva, 30. 9. 2008 18:31)

Ahoj Hani, všiml jsem si, že to není seznamka - Renča nepřišla... Tak zdravím a ať Vám to dobře hraje a zpívá.
Už jste slyšely ( myslím členky Proudů ) Renči novou písničku?

Rande??

(Hanka-Proudy, 28. 9. 2008 13:55)

Zdravím čtenáře a fanoušky.Malý vzkaz tak nějak pro všechny. Toto není seznamka :-)) !! Pro příště si to vyřiďte prostřednictvím mailu,prosíme. Ono to potěší,ale je to docela osobní věc .Budeme rády,když nám napíšete nějaké postřehy z koncertů a jiné připomínky týkající se naší tvorby :-))Díky za pochopení.Krásný podzim všem.

Tak jdem?

(Céva, 9. 9. 2008 14:34)

Tak teda Renčo, kdy a kde? Navrhuju třeba tento čtvrtek v 17:00 v Potrefené Huse.

:))

(Renča, 28. 8. 2008 19:00)

Máš pravdu Hani,jsem potěšena i překvapena zároveň.:))

Odvážnému štěstí přeje....

(Hanka-Proudy, 27. 8. 2008 12:55)

To bude Renča moc potěšena až si tohle přečte.Hmmm ta se má :-) Trochu ti poradím...má tu i mail.Hledej :-))Jinak krásný poslech nejen na našich stránkách.

Renča je děsně sympatická holka

(Céva, 26. 8. 2008 21:25)

Nevíte holky od Proudů, jestli by třeba nezašla někdy na kafe?

Pozdrav

(Hanka-Proudy, 24. 8. 2008 15:22)

Zdravím všechny.Chtěla jsem poděkovat za příspěvky a pozdravit Babičku.Byli jsme mile překvapeny,když jsi nás navštívila na Smrkfestu!!!Nám se tam moc líbilo tak doufáme,že i tobě. Také velké díky organizátorům a fanouškům!!!!Mimochodem kdo jste tam byl napište jak se vám to líbilo :-)Já stihla ještě poslechnout "Romantiky" a jednu necelou píseň od Vltavínů(bohužel musela jsem domů kvůli mateřským povinnostem).Snad ten večerní program dopadl vzhledem k počasí dobře a i ostatní kapely si to užily.Krásný zbytek léta.H

zdravím

(niki.Z, 22. 8. 2008 16:46)

moc krásnéé,,až tak ,že mě to rozbrečelo,,.jo jo,vzpomínky

Je to super

(Babička, 2. 6. 2008 23:20)

Jak tak prohlížím fotoalbum, jako bych vše prožíval znova.. Tu pohodu (s malým p), krásné písničky, skvělé kamarádky, srandu i to plný břicho. Škoda že se vidíme tak málo. Doporučuji Všem: VYUŽIJTE KAŽDOU PŘÍLEŽITOST setkat se s touto skupinou a strávíte nezapomenutelné chvíle.
Zase se sejdem.....

Milé holky

(Kristýnka Vovčeková, 24. 5. 2008 13:08)

jste fakt super sestřenky i ostatní. Koncert na nádvoří radnice ve Frýcku byl boží už se těším na příště pa a pusu Týnka

Díky....

(Hanka-Proudy, 4. 1. 2008 17:50)

Zdravím naše fanoušky.Soňo M. hudba je most snad mezi vším(alespoň podle mě).Tak je dobře když nás také podpoříte nejen tím odkazem :-).Plánujeme v brzké době křest nového Cd,které již je v prodeji.Určitě i Vás "pejskaře"tam rádi uvidíme.Podrobnosti budou i zde. Díky za andělské publikum při ván.koncertu.Zdravím i Heřmanice,sklárnu pana Novotného a všechny co nám fandí.Ahoooj H.

Odkaz

(Soňa M., 4. 1. 2008 12:11)

Zdravím.Do Nového roku hodně nových písniček a pohodu po celý rok....
Dala jsem Váš odkaz do mých stránek tak doufám,že to nevadí i my pejskaři si rádi zapějem....

Ahoj Renatko

(Jarmila Váňová, 12. 12. 2007 22:20)

Opravdu se Vám písničky povedli,moc se mi líbí.Držím Vám pěsti pro štěstí a ať se Vám daří J.

:)))

(Musim souhlasit, 25. 9. 2007 8:10)

Ahoj, uplně náhodou jsem zabrousil na tyhle stránky. A jsem víc než mile překvapen. Vážně.

Pohodová muzika

(Iriska, 20. 8. 2007 16:12)

Ahoj holky.. Při poslechu písniček přijdeme na jiné myšlenky, moc se nám vaše melodie i texty líbí. Přejeme spoustu úspěchů a spoustu posluchačů. Těšíme se na nové cd (ale pšššt..) :o)
Pac a pusu a zlato v hrdle... :o)

Ahoooooooj

(Hanka, 8. 8. 2007 18:26)

Líbíte se nám. Ať vám to furt tak pěkně zpívá. Hanka s rodinou ( Frýdlant ). Ahoj Renatko a Janičko !!!! :D

Nanečisto

(Hanka, 6. 8. 2007 12:45)

Jen tak si tu zkouším psát,když mám čas.Jsme všechny zvědavé jaké že ty vaše komentáře budou.
Zdravím Babičku---mimochodem nejsi od Turnova???